Wczytuję dane...

Sutasz

Sutasz jest ręczną techniką tworzenia biżuterii z pasków z wiskozy, która stała się prawdziwym synonimem gustownych ozdób wykonanych w tradycyjny sposób. Tego rodzaju ozdoby zachwycają żywymi kolorami i fantazyjnym zdobnictwem, które czynią je prawdziwie baśniową dekoracją. To nowa moda, która jednak odwołuje się do wzorców znanych od stuleci – ozdoby tworzone z pasków sięgają czasów starożytnych Chin.

Ozdoby tego typu to efekt długiego, kunsztownego procesu ręcznej produkcji i często zawierają kamienie szlachetne, przez co są uważane za prawdziwie luksusowy rodzaj biżuterii. Jednak sutasze można również wykonywać w domowych warunkach. W ten sposób można stworzyć sobie przepiękne wisiorki, bransoletki, kolczyki i wiele innych rodzajów ozdób. Wymaga to sporych umiejętności manualnych i dużej ilości czasu, a także wyczucia estetyki, dzięki któremu uda się uniknąć przesady, jeśli chodzi o ilość ozdób. Efekty pracy są jednak tego niewątpliwie warte!

W naszej ofercie znajdą Państwo sznurki do sutaszu, dzięki którym będziecie mogli samodzielnie stworzyć wspaniałe ozdoby! Oferujemy sznurki o bardzo różnorodnej kolorystyce (m.in. beż, écru, popiel, amarant, pomarańcz i wiele innych), które łączy wysoka jakość materiału pozwalająca na stworzenie przepięknych i bardzo wytrzymałych ozdób. Doskonale sprawdzą się więc dla osób o bardzo różnym stopniu zaawansowania. Cieszymy się z tego, że oferowane przez nas wyroby służą do tworzenia przepięknej ręcznie wyrabianej biżuterii, która ozdobi niejedną domową kolekcję!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów