Wczytuję dane...

Rizo®

Wśród oferowanych przez nas koralików jedną z najciekawszych propozycji są zdecydowanie wyroby czeskiej firmy Rizo. Czeskie ozdoby kojarzą nam się z wyrafinowaniem i elegancją i produkty Rizo zdecydowanie nie są wyjątkiem.

Koraliki Rizo to wyroby wysokiej jakości, które wyróżniają się podłużnym, owalnym kształtem przypominającym ziarenko ryżu i niezwykle interesującą kolorystyką. Wystarczy spojrzeć na dostępną w naszej ofercie gamę koralików tej marki, by zauważyć ich niesamowity połysk pozwalający tworzyć dekoracje naprawdę nie z tego świata!

Projekt tych koralików jest dziełem utalentowanej artystki Sabine Lippert. Jej kreatywność sprawia, że Państwo również będą mieli okazję popuścić wodze wyobraźni. To propozycja dla osób, które szukają naprawdę ciekawych estetycznych rozwiązań. Koraliki Rizo mogą stać się podstawą do stworzenia biżuterii o unikalnym, bardzo energetycznym wyglądzie, który czyni ją atrakcyjną propozycją dla kobiet w każdym wieku. Najszerszy wybór koralików Rizo znajdą Państwo właśnie u nas! Wytwórcy biżuterii niewątpliwie z ogromną chęcią zapoznają się z naszą ofertą koralików Rizo, która jest w stanie im dać wręcz nieograniczone możliwości. Bardzo ciekawą propozycją są np. koraliki Rizo z metalizującym połyskiem, który nadaje biżuterii niesamowitego blasku. Jesteśmy pewni, że interesujący wygląd koralików Rizo pobudzi Państwa kreatywność!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów