Wczytuję dane...
Podróże po blogach - Jotkaa

Otwierając cykl „Podróży po blogach” chciałbym zaprezentować Wam blog artystki o pseudonimie Jotkaa.

Twórczość

Ostatnie wpisy na blogu sugerują, że aktualnie artystka w dużej mierze zajmuje się beadingiem i sutaszem, ale w starszych postach znajdziemy również wpisy dotyczące papierowej wikliny. Wśród linków w prawym panelu znajdziemy między innymi liczne kursy związane z papierową wikliną, oraz odnośniki do wspieranych przez artystkę stron, i obserwowanych bloków.

Inspiracje i tutoriale

Na blogu znajduje się bardzo dużo inspiracji z użyciem koralików szklanych, w tym także znanych i lubianych koralików TOHO, oraz różnego rodzaju półfabrykatów metalowych. Artystka wykorzystuje też często koraliki Fire Polish i kryształki Swarovski. Na blogu znajdziecie również przykłady na efektowne oplatanie kryształków Rivoli, oraz wiele ciekawych wzorów biżuterii wykonanej techniką sznura szydełkowo-koralikowego.

Duży Plus

To co moim zdaniem zasługuje na szczególne uznanie to jakość prac i zdjęć. Prace są różnorodne, niepowtarzalne i wykonane z dbałością o szczegóły. Równie niepowtarzalne są zdjęcia prezentowanych prac - dbałość o detale ekspozycji widać na każdej fotografii.

Blog jest dosyć aktywny. Możemy liczyć na około 2 wpisy miesięcznie, a prowadzony jest bez przerwy od 2009 roku.  Tym bardziej warto dodać go do obserwowanych.

Adres bloga: http://jot-kaa.blogspot.com/

Zapraszmay też na fanpage artystki: https://www.facebook.com/JotKaaa

Dziękuję za nominację bloga i zapraszam do podsyłania informacji oc iekawych blogach do kolejnej recenzji na e-mail ppb@ekorale.pl

Blog otrzymuje symboliczny pin :)

Z koralikowym pozdrowieniem Andrzej