Wczytuję dane...
Model: FP6-029
Realizacja zamówienia: 1-3 dni

Czeskie szklane koraliki Fire Polish w rozmiarze 6mm. Opakowanie zawiera 20 sztuk.

Wystarczy spojrzeć na te czeskie koraliki z serii Fire Polish, by zauważyć, że w bardzo dużym stopniu wyróżniają się na tle innych tego rodzaju produktów dostępnych na rynku. Przykuwają one bowiem uwagę charakterystycznym blaskiem, dzięki któremu ich kolor Dark Topaz prezentuje się jeszcze bardziej intrygująco. Ten interesujący wygląd, dzięki któremu koraliki Fire Polish idealnie sprawdzają się podczas tworzenia prawdziwie nieszablonowych projektów, to przede wszystkim zasługa unikalnej metody ich wyrabiania.

Co sprawia, że produkcja koralików Fire Polish różni się od zwyczajnych koralików i nadaje im tak interesującą prezencję? Odpowiedzią jest zastosowanie niezwykle gwałtownego, a zarazem twórczego żywiołu, jakim jest ogień! Innymi słowy – koraliki te wyrabiane są w wyjątkowo wysokiej temperaturze, dzięki czemu trafiają do Państwa urzekając niezwykłym połyskiem! Ten powstały w ogniu blask na pewno sprawi, że Państwa projekty nabiorą zupełnie nowego charakteru i przyciągną rzeszę odbiorców, którzy będą absolutnie zafascynowani ich wyglądem!

Warto też wspomnieć o idealnej równości tych koralików, dzięki którym pozwalają na osiągnięcie wysokiego poziomu precyzji, tak istotnej podczas stosowania zaawansowanych technik takich jak na przykład bead crocheting.

Kolor

  • Kolor: 

    bursztynowy

Koraliki i wykończenie

  • Rozmiar: 

    6mm

  • Opakowanie: 

    20 sztuk

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...