Wczytuję dane...
Model: FP3-025
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Zawartość opakowania: 60 szt.

Czeskie szklane koraliki Fire Polish w rozmiarze 3mm. Opakowanie zawiera 60 sztuk.

Ogień jest z najsilniejszym żywiołów. Potrafi zarówno niszczyć, jak i kreować – koraliki Fire Polish są doskonałym przykładem tej drugiej właściwości! Są to koraliki, które natychmiast przyciągają uwagę swoim unikalnym wyglądem. Cechuje je bowiem unikalny połysk, który jest efektem specyficznej metody produkcji – te czeskie koraliki są bowiem wypalane w niezwykle wysokiej temperaturze. To właśnie ona sprawia, że koralików Fire Polish nie da się pomylić z absolutnie żadnymi innymi i pozwalają one na stworzenie projektów, które absolutnie zachwycą klientów.

W tym przypadku specyficzny blask koralików Fire Polish łączy się z klasyczną barwą zieleni, która jeszcze nigdy nie prezentowała się tak wspaniale! Niezwykły blask Fire Polish sprawia, że te koraliki wręcz mienią się w oczach i hipnotyzują swoim wyglądem. To z kolei sprawia, że każdy kreatywny twórca biżuterii nabierze dzięki nim niesamowitej weny, by tworzyć oszałamiające dekoracje.

Zieleń to tylko jeden z wielu kolorów, w których dostępne są koraliki Fire Polish. W naszym sklepie można znaleźć je w niezwykle szerokiej gamie nierzadko bardzo wyrafinowanych barw, które w połączeniu z niezwykłym blaskiem Fire Polish prezentują się wręcz magicznie. Nic tylko brać się do tworzenia, szczególnie że jak przystało na czeski produkt, są to koraliki naprawdę równe i niezawodne! Jesteśmy pewni, że gdy Państwo raz odkryją te nie dające się porównać z żadnymi innymi koraliki, będziecie chcieli wracać do nich nieskończoną ilość razy!

Kolor

  • Kolor: 

    zielony

Koraliki i wykończenie

  • Rozmiar: 

    3mm

  • Opakowanie: 

    60 sztuk

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...