Wczytuję dane...
Model: TM-009
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Zawartość opakowania: 10 g

Japońskie koraliki TOHO™ w kształcie kropli. Rozmiar: 3mm.

Cena za 10g koralików (wielokrotność przesyłamy w jednym opakowaniu).

Tworzenie biżuterii handmade to niezwykle kunsztowna praca wymagająca wyrafinowanego poczucia estetyki – a kto wie o tym więcej niż Japończycy? Firma TOHO obecna jest na rynku już od późnych lat pięćdziesiątych i stale potrafi zachwycać rękodzielników nowymi projektami koralików, które pozwalają zyskać zupełnie nowe spojrzenie na kunsztowną sztuką handmade. Jedna z najciekawszych serii koralików, jakie TOHO ma do zaoferowania to Magatama – koraliki w kształcie kropli, które same w sobie są niezwykłymi dziełami sztuki, a wykorzystywane podczas tworzenia biżuterii handmade pozwalają osiągać nowe poziomy piękna!

Koraliki TOHO Magatama 3mm : Transparent-Frosted Sugar Plum – 19F doskonale reprezentują wysoką jakość produktów tej marki. O ich unikalności świadczy nie tylko ich interesujący kształt, ale i nieziemski wręcz kolor, który nadaje tworzonym z ich pomocą ozdobom bardzo oryginalnego, a nawet nieco awangardowego charakteru.

Sam wygląd to jednak nie wszystko! Nie można również nie wspomnieć o fakcie, iż koraliki TOHO posiadają nieco większe od standardowych otwory, dzięki czemu ich nawlekanie staje się o wiele łatwiejsze. W połączeniu z perfekcyjną równością tych koralików, sprawia to, iż dają one Państwu nieograniczone wręcz pole do popisu, jeśli chodzi o tworzenie fantazyjnych projektów.

Kolor

 • Kolor: 

  fioletowy

TOHO

 • Rodzaj: 

  Transparent

 • Efekt: 

  Frosted

 • Rozmiar: 

  3mm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...