Wczytuję dane...
Model: TR3-002
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Zawartość opakowania: 10 g

Japońskie koraliki TOHO™ w kolorze bursztynowym, środek w kolorze srebrnym.

Rozmiar: ok. 5,5mm, średnica otworu - ok.  2mm.

Cena za 10g koralików, wielokrotność przesyłamy w jednym opakowaniu.

Te idealnie okrągłe koraliki od japońskiej firmy TOHO są genialnym połączeniem najbardziej klasycznego ze kształtów i interesującej kolorystyki, która przykuje uwagę miłośników ozdób o naprawdę interesującym wyglądzie. Są to bowiem koraliki w kolorze bursztynowym ze środkiem w kolorze srebrnym, co tworzy kompozycję kolorystyczną, obok której nie da przejść się obojętnie. To koraliki pełne unikalnego blasku, który wspaniale uzupełni szeroką gamę stylizacji. Pozwoli to stworzyć ozdoby, które Państwa klientkom przysporzą mnóstwa komplementów!

Kreatywnemu twórcy biżuterii wystarczy spojrzeć na te koraliki, by nabrać szeregu bardzo interesujących pomysłów. Zachęcamy do wypróbowania dostępnych w asortymencie naszego sklepu koralików TOHO w wielu kolorach i rozmiarach – zapewniamy, że jest w czym przebierać!

Oprócz oryginalnego wyglądu, japońskie koraliki od TOHO mają jeszcze inny unikalny atut, jakim jest większy od standardowego otwór. Oznacza to zdecydowanie łatwiejsze nawlekanie, co bardzo korzystnie wpływa na wygodę pracy!

Kolor

  • Kolor: 

    bursztynowy

TOHO

  • Rodzaj: 

    Silver-Lined

  • Efekt: 

  • Rozmiar: 

    3/0 (5,5mm)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...