Model: TM-016
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Zawartość opakowania: 10 g

Japońskie koraliki TOHO™ w kształcie kropli. Rozmiar: 3mm. 

Cena za 10g koralików (wielokrotność przesyłamy w jednym opakowaniu).

Zapraszamy do podróży do świata pięknych ozdób z Kraju Kwitnącej Wiśni! Firma TOHO od wielu dekad oferuje piękne koraliki, które cudownie kontynuują odwieczną tradycję wysmakowanych dekoracji, którą kojarzymy z Japonią. W jej ofercie koralików znajdziemy szeroką gamie niezwykle interesujących kształtów i jedną z najbardziej atrakcyjnych znajdujących się w niej propozycji są koraliki z serii Magatama, które dzięki przypominającemu kroplę wodę kształtowi należą do najbardziej ciekawych produktów tego typu dostępnych na rynku.

To gwarancja ozdób, które zdobędą serce wielu klientek, szczególnie że interesującemu kształtowi towarzyszy tutaj prawdziwie urzekający kolor Silver-Lined Crystal. Dzięki niemu koraliki te przypominają drobne, kunsztowne kryształki, co nadaje tworzonym z ich pomocą ozdobom nie dającej się z niczym porównać elegancji. Sprawia to, że mogą dzięki nim Państwo zaoferować swoim klientkom naszyjniki, breloki, kolczyki i bransoletki, które idealnie sprawdzą się na szczególnych okazjach. To po prostu pewny sukces dla utalentowanych rękodzielników!

Koraliki TOHO są tym bardziej rewelacyjną propozycją, iż posiadają one nieco większe od standardowych otwory. Jest to różnica nie tylko kosmetyczna, ponieważ większe otwory oznaczają łatwiejsze nawlekanie. Sprawia to, że tworzenie bardzo eleganckich dekoracji staje się łatwe jak nigdy wcześniej! Co więcej, większy otwór sprawia także, że te koraliki stają się cudownie lekkie!

Kolor

 • Kolor: 

  srebrny

TOHO

 • Rodzaj: 

  Silver-Lined

 • Rozmiar: 

  3mm

 • Cena za : 

  10g

rabaty ilościowe