Koszty dostawy

(obowiązujące od 28.02.2017)

Rodzaj przesyłki

Wartość zamówienia

do 120zł

Wartość zamówienia

pow. 120zł

POCZTEX Kurier 48

(przy płatności przelewem lub Dotpay)

11,50zł dostawa gratis

POCZTEX Kurier 48

(płatność przy odbiorze)

16,50zł 5,00zł

Poczta Polska - Odbiór w PUNKCIE

Poczta Polska, ORLEN

(przy płatności przelewem lub Dotpay)

10,00zł dostawa gratis

Poczta Polska - Odbiór w PUNKCIE

(płatność przy odbiorze)

Tylko placówki pocztowe!

15,00zł 5,00zł

Jeżeli wybierasz odbiór osobisty w placówce pocztowej, wybierz jej adres ze strony: http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/ i wpisz w uwagach do zamówienia.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Podane powyżej koszty dostawy dotyczą przesyłek wysyłanych na terenie Polski. Jeżeli jesteś zainteresowany wysyłką za granicę prosimy o kontakt. Przygotujemy wycenę transportu specjalnie dla Ciebie

O czasach dostawy

Od 25 grudnia 2014 roku weszła w życie nowa ustawa "konsumencka". Przenosi ona do prawa polskiego sporo dyrektyw Unijnych. Wszystko ma na celu poprawienie Waszego bezpieczeństwa. Cieszy nas to, bo jednocześnie powinno to poprawić poziom zaufania do e-zakupów.

Niestety niektóre zmiany są mało zrozumiałe lub nie do końca logiczne. Jedną z takich zmian jest, w dużym skrócie, obowiązek podania czasu realizacji zamówienia jako czas nieprzekraczalny, w którym konsument po złożeniu zamówienia otrzyma je do ręki. W związku z tym, że czas ten musi brać pod uwagę sytuacje losowe, święta, urlopy i wszystkie kwestie tego typu podajemy czas realizacji zamówienia do 30dni. Oczywiście jest to najbardziej pesymistyczny scenariusz zakładajacy wszystkie nieszczęścia po drodze.

Poniżej prezentujemy jakich czasów dostawy możesz się spodziewać w praktyce, w 99% przypadków, w zależnosci od wybranej metody dostawy i płatności.

Kiedy zabieramy się za składanie zamówienia?

Zamówienia "płatne przy odbiorze"

Takie zamówienia traktowane są jako opłacone, więc są przekazywane do realizacji natychmiast - uwzględniajac kolejkę zamówień. Oznacza to, że składając takie zamówienie do 9 rano istnieje bardzo duża szansa, że zostanie ono do Ciebie wysłane jeszcze tego samego dnia. Złożone między 9 a 14 też ma szansę zostać przekazane do wysłania, ale w dużej mierze zależy to od ilosci zamówień danego dnia i raczej zostanie wysłane następnego dnia roboczego - choć w takich przypadkach pewnie nie raz Cię pozytywnie zaskoczymy :)

Zamówienia płatne przelewem, kartą.

Takie zamówienia najczęściej przygotowujemy i wysyłamy dzień po dokonaniu płatności. Czyli jeżeli złożysz zamówienie choćby o północy i odrazu zapłacisz przelewem, to Twoje zamówienie zostanie wysłane najprawdopodobniej następnego dnia. Teoretycznie jeżeli wyślesz przelew do godziny 8 rano, to zamówienie powinno zostać wysłane tego samego dnia. Wyjątkiem są przelewy z banku Millennium, które najczęściej pojawiają się na naszym koncie natychmiast - takie zamówienia staramy się wysłać jeszcze tego samego dnia.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

rabaty ilościowe