Wczytuję dane...

Fire Polish

Starając się dostarczać klientom najwyższej jakości koralików do tworzenia biżuterii handmade, stale uzupełniamy asortyment o interesujące produkty z tej kategorii. Na pewno zainteresują Państwa niezwykle intrygujące koraliki Fire Polish wyprodukowane w Czechach. Czechy są krajem, który kojarzymy z przepięknymi ozdobami i wyroby prezentowane w tym dziale są tego zdecydowanie jednym z najlepszych przykładów.

Nazwa koralików Fire Polish wywodzi się od ich metody wypalania, które przebiega w niezwykle wysokiej jakości temperaturze. Właśnie ona decyduje o niezwykle intrygującym wyglądzie tych pięknych koralików. Koraliki Fire Polish uwodzą charakterystycznym połyskiem i szeroką gamą wyrafinowanych kolorów, takich jak na przykład ciemny topaz, mleczny ciemny karmel, syjamski rubin. Sprawia to, że dostępne w tym dziale koraliki mogą stać się podstawą niezwykle różnorodnych, intrygujących projektów, które trafią w nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Oferujemy koraliki Fire Polish w rozmiarach 3mm, 4mm oraz 6mm. Jesteśmy pewni, że znajdą wśród nich Państwo koraliki, które najlepiej pasują do waszych projektów.

Ze względu na niebanalny wygląd, są one absolutnym strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o wyrabianie biżuterii artystycznej, w tym naprawdę awangardowych projektów. Polecamy regularne odwiedzanie tego działu, ponieważ można w nim ciągle odkrywać koraliki, które naprawdę Państwa zachwycą! W naszym sklepie znajdą Państwo jeden z najszerszych wyborów koralików tego typu dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach.