Wczytuję dane...

Druty i druciki

Druty jubilerskie należą do najważniejszych elementów wyposażenia rękodzielnika zajmującego się tworzeniem unikalnej biżuterii. Ich użyteczność jest naprawdę bardzo szeroka – można z ich pomocą tworzyć elementy stanowiące części składowe biżuterii, czyli na przykład bigle, haczyki czy zapięcia, co pozwala na samodzielne stworzenie elementów idealnie pasujących do naszej koncepcji. Druty są również podstawą niezwykle modnej w ostatnim czasie techniki wire-wrapping. Zdając sobie sprawę z tego, jak wielu naszych klientów zainteresowanych jest wysokiej jakości drutami, przygotowaliśmy ich niezwykle bogatą ofertę.

W naszym asortymencie znajdują się rewelacyjne druty jubilerskie uznanej firmy GRIFFIN, dostępne w szerokiej gamie kolorów, takich jak na przykład róż, srebro, fiolet, łosoś, lawenda, limonka czy lodowaty błękit. Pozwala to na tworzenie ozdób o bardzo różnorodnym wyglądzie. Wykonane są z bardzo solidnej miedzi, co umożliwia tworzenie bardzo trwałych ozdób. Zarazem są bardzo łatwe w modelowaniu, dzięki czemu dają twórcom biżuterii niezwykle szerokie pole do popisu. Grubość oferowanych przez nas drutów wynosi od 0.25mm do 0.8mm. W tym dziale można znaleźć również druty pamięciowe, idealne do tworzenia przepięknych bransoletek, które są niewątpliwie bardzo atrakcyjnymi wyrobami, między innymi ze względu na fakt, że nie trzeba stosować w ich przypadku zapięcia (wystarczy owinąć je wokół nadgarstka) i zawsze trzymają kształt.

Oferowane przez nas druty na pewno będą Państwu towarzyszyć wielokrotnie w trakcie tworzenia dekoracji, które będą cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Życzymy powodzenia!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów