Wczytuję dane...

Rocaille 8/0

Dla miłośników przepięknych koralików firmy Preciosa przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę koralików z serii Rocaille w rozmiarze 8/0.

Rocaille to typ koralików, które w piętnastym wieku zaczęły być wytwarzane we Włoszech, a trzy wieki później w Czechach. Są to koraliki o bardzo delikatnym, atrakcyjnym wyglądzie, które w ciągu ostatnich kilku dekad zostały wykorzystane do tworzenia niezliczonej ilości zachwycających dekoracji. Preciosa jest jedną z firm, dzięki której koraliki Rocaille są w dalszym ciągu wykorzystywane przez twórców oryginalnej biżuterii z całego świata! Jej koraliki cieszą się dużym uznaniem ze względu na ogromne bogactwo kolorów, przepiękny kształt i precyzyjną metodę produkcji, dzięki której każdy z koralików ma tak samo piękny wygląd. Dlatego zamawiając dużą ilość koralików Rocaille mogą być Państwo pewni, że będziecie mogli z powodzeniem wykorzystać każdy z nich.

Mamy do zaoferowania koraliki Rocaille w zachwycająco szerokiej gamie kolorów! Znajdują się wśród nich takie barwy jak Opaque Blue Turquoise, Transparent Sapphire czy Silver Lined Root Beer. Sprawia to, że mają Państwo możliwość stworzenia ozdób o niezwykle różnorodnym charakterze – od delikatnych i subtelnych po bardzo żywe i odważne. Możliwości w zakresie tworzenia intrygujących projektów stają się jeszcze większe, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że oferujemy koraliki zarówno przezroczyste, jak i nieprzezroczyste. Jesteśmy pewni, że w Państwa rękach staną się kanwą prawdziwych dekoracyjnych arcydzieł!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów