Wczytuję dane...

Rocaille 10/0

W tym dziale znajdą Państwo znakomite koraliki Rocailles od Preciosa w rozmiarze 10/0. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Rocaille to seria koralików nawiązujących do włoskiej tradycji sięgającej czasów Renesansu - zaczęto je tworzyć bowiem w piętnastowiecznej Wenecji. Z czasem zawędrowały również do innych części Europy i tak w wieku osiemnastym zaczęły być masowo produkowane w Czechach, gdzie stały się bardzo ważnym elementem dekoracji. Czeska firma Preciosa obecnie w pięknym stylu nawiązuje do tej tradycji. Wysokie standardy produkcji wprowadzane przez Preciosa sprawiają, że jej koraliki spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Rocaille należą do najchętniej używanych, najbardziej uniwersalnych typów koralików dostępnych na rynku. Oferują wiele różnorodnych zastosowań – mogą służyć między innymi do nawlekania koralików i haftowania koralikami. Koraliki te cechują się bardzo atrakcyjnym wizualnie kształtem, który jest identyczny w przypadku niemal wszystkich egzemplarzy. W naszym asortymencie znajdą Państwo koraliki Rocaille w bardzo różnorodnych kolorach, takich jak Opaque Jet, Lustered and Terra Pearl Latte i Sfinx Pepper Red. Sprawia to, że nasz asortyment koralików Rocaille od Preciosa w rozmiarze 10/0 może stać się podstawą wielu intrygujących projektów. Są to koraliki, dzięki którym będą mogli Państwo stworzyć biżuterię dla osób w różnym wieku i o różnych gustach. Są gwarancją powodzenia!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów