Wczytuję dane...

Round 3/0

Założona w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku japońska firma TOHO jest doskonałym kontynuatorem chlubnej tradycji Kraju Kwitnącej Wiśni w zakresie tworzenia niezwykle gustownych ozdób, które znajdują uznanie wśród osób o różnym temperamencie i doświadczeniach. Tworzy szeroką gamę bardzo interesujących koralików, które cieszą się świetną opinią wśród twórców biżuterii z całego świata. Wyróżniają się dużym otworem, dzięki któremu igła przechodzi przez nie z łatwością, ułatwiając pracę twórcom biżuterii.

Produkowane przez TOHO koraliki Round odznaczają się przede wszystkim tym, na co wskazuje sama ich nazwa – idealnie okrągłym kształtem. Jest to najbardziej klasyczny ze kształtów, co nie oznacza, że nie można z jego pomocą tworzyć ozdób naprawdę oryginalnych. Jesteśmy pewni, że będą Państwo potrafili wykorzystać go w jak najlepszy sposób!

W tym dziale znajdą Państwo koraliki Round od TOHO w rozmiarze 3/0 (5.5 mm) – drobne i piękne, idealne do tworzenia naprawdę kunsztownych dekoracji! Naprawdę jest w czym przebierać - bogata gama kolorów sprawia, że zawartość tego działa zadowoli nawet najbardziej doświadczonych i wymagających twórców biżuterii handmade.

Klasyczne japońskie koraliki to jedna z najbardziej szanowanych i uniwersalnych opcji, jeśli chodzi o tworzenie biżuterii handmade. Za ich pomocą możliwe jest tworzenie ozdób, które będą odpowiadać osobom w różnym wieku i o różnym temperamencie. Dzięki koralikom TOHO każdego dnia osoby na całym świecie tworzą biżuterię, która wzbudza prawdziwy zachwyt. Naprawdę warto do nich dołączyć!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.