Wczytuję dane...

Do kolczyków

Ponieważ jednym z najpopularniejszych typów biżuterii handmade są piękne, oryginalne kolczyki, przygotowaliśmy bardzo obszerną ofertę półfabrykatów pozwalających na ich tworzenie. Oferujemy między innymi elementy, za pomocą których osoby noszące kolczyki mocują je w przekłutym fragmencie ucha, czyli bigle. Dostępne są u nas bigle otwarte, zamknięte oraz z kuleczką i sprężynką, wykonane z metali szlachetnych, w kolorach srebra, mosiądzu i złota. Oferujemy też tradycyjne zapięcia do kolczyków zwane popularnie "barankami”, przeznaczone do kolczyków zakończonych sztyftem, z talerzykiem lub kulką i oczkiem do zawieszania – wszystkie z nich sprzedawane razem z silikonowymi zatyczkami.

Wszystkie z wyżej wymienionych elementów to produkty wysokiej jakości, które pozwalają na tworzenie biżuterii nie tylko pięknej, ale i niezwykle solidnej. Z tego powodu korzysta z nich wielu twórców biżuterii z całej Polski. Dzięki nim możliwe jest tworzenie kolczyków pasujących do bardzo różnych stylizacji, które na pewno znajdą wiele zadowolonych użytkowniczek.

Tutaj znajdą Państwo podstawowe materiały, które są niezbędne do tworzenia kolczyków. Warto uzupełnić je również o dostępne w naszym sklepie narzędzia do tworzenia biżuterii oraz dekoracje takie jak na przykład koraliki, które pozwolą nadać kolczykom oryginalny wygląd. Gdy wyposażą się Państwo we wszystkie niezbędne elementy, fascynujący świat rękodzielnictwa stanie przed Wami otworem!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów