Wczytuję dane...

Przechowywanie

Każdy wytwórca biżuterii handmade posiada w wyposażeniu ogromną ilość różnorodnych półfabrykatów, których przechowywanie może nastręczyć nieco kłopotu. Dlatego dla zachowania porządku w warsztacie niezbędne jest posiadanie pojemników na półfabrykaty. Potwierdzi to każda osoba, która osiągnęła wysoki poziom w tworzeniu biżuterii handmade!

W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć zarówno pojedyncze zakręcane pojemniki, jak i organizery zawierające po kilka lub kilkadziesiąt pojemników. Ta druga opcja jest szczególnie polecana dla osób, którym zależy na utrzymaniu maksymalnego porządku w warsztacie – posiadając pudełeczko z pojemnikami, mogą Państwo posegregować posiadane półfabrykaty i zamknąć je w jednym miejscu. Jest to możliwość niewątpliwie bardzo przydatna dla twórców biżuterii na różnych poziomach zaawansowania. Bardzo ciekawą opcją są szczególnie organizery na koraliki, które zawierają pięć przegródek, w których mieści się po pięć pojemników (w jednym pojemniku można zamknąć na przykład sześć gramów drobnych koralików czy stoosiemdziesiąt trzymilimetrowych koralików Fire Polish).

Wprowadzenie odpowiedniej segregacji półfabrykatów niewątpliwie sprawi, że praca nad tworzeniem biżuterii zacznie przebiegać o wiele bardziej sprawnie, pozwalając osiągnąć o wiele większą produktywność oraz jakość wyrobów. Dlatego wyroby z tej kategorii niewątpliwie okażą się dla Państwa niezastąpione – polecamy gorąco!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów