Wczytuję dane...

Spike

W naszej ofercie koralików szklanych uwzględniliśmy koraliki o bardzo różnorodnych kształtach, pozwalające na tworzenie ozdób o bardzo różnym charakterze. Warto zwrócić wśród nich szczególną uwagę na koraliki szklane Spike, które pozwolą na stworzenie biżuterii dla klientów o preferencjach skręcających w stronę nietypowych projektów. Są to bowiem koraliki w trakcie stożków, choć wielu osobom ich kształt przywiedzie na myśl raczej kieł drapieżnika. Kształt ten daje kreatywnym twórcom biżuterii handmade niezwykle szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o tworzenie projektów naprawdę innych niż wszystkie!

Koraliki Spike oferujemy w wielu różnych kolorach, wśród których znajdują się przywodzące na myśl alabaster czy marmur, co nadaje im jeszcze bardziej intrygującego wyglądu. Być może właśnie ten intrygujący kształt stanie się dla Państwa impulsem, dzięki któremu zyskacie niesamowitą wenę twórczą! Na pewno warto przynajmniej spróbować włączyć go do repertuaru, jeżeli nigdy wcześniej nie mieliśmy ku temu okazji. Wielu twórców biżuterii handmade z całego świata tworzy za jego pomocą absolutnie unikalne dekoracje, nierzadko łącząc koraliki-stożki z innymi kształtami.

Koraliki Spike dostępne są w naszej ofercie w rozmiarach 5/13 mm oraz 4/10 mm. W każdym opakowaniu zawartych jest dziesięć sztuk koralików. Serdecznie zapraszamy do wypróbowywania koralików tego typu w różnych kolorach!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów