Ceramiczne

Porcelana od zawsze kojarzy nam się z wysmakowanym kunsztem i pięknem. Nic dziwnego zatem, że dużą popularnością cieszy się biżuteria wykorzystująca ceramiczne koraliki. W naszym asortymencie można znaleźć koraliki ceramiczne, dzięki którym można tworzyć biżuterię trafiającą w bardzo wyrafinowane gusta.

Znajdą u nas Państwo koraliki porcelanowe o średnicy 12mm, ozdobione kwiatami w różnych kolorach. Piękny wygląd tych koralików sprawia, że są dziełami sztuki same w sobie! Stworzenie z nich biżuterii sprawi natomiast, że ich urok stanie się jeszcze bardziej zachwycający. Wykreowane w ten sposób ozdoby na pewno wyróżnią się na tle reszty i zyskają wielu amatorów. Porcelana to materiał bardzo delikatny i dotyczy to również jego wyglądu! Kwiatowe wzory pozwalają na stworzenie biżuterii, która jest idealna na wiosnę. Ceramika często stosowana jest w bardzo modnej obecnie biżuterii w stylu vintage. Ponieważ miłośnicy biżuterii handmade bardzo cenią sobie oryginalne, organiczne ozdoby, ceramika to gwarancja popularności Państwa wyrobów!

Koraliki ceramiczne sprzedawane są w opakowaniach zawierających po dwie sztuki i posiadają otwory do przewlekania o średnicy 2,5 mm. Są to koraliki, które są bardzo wygodne w nawlekaniu, dlatego na pewno będą z nich Państwo korzystać z ogromną przyjemnością. Życzymy powodzenia w wykorzystywaniu porcelany do tworzenia niezwykle urokliwych ozdób!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

rabaty ilościowe