Wczytuję dane...

Drewniane

Biżuteria wykorzystująca drewno jest w ostatnim czasie niezwykle popularna. Coraz więcej osób zainteresowanych biżuterią handmade zwraca się w stronę naturalnych materiałów, które posiadają niezwykły urok. Jeżeli interesuje Państwo tworzenie biżuterii z drewnianych koralików, zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tym dziale.

W ramach kategorii drewnianych koralików można znaleźć ozdoby o bardzo różnorodnym wyglądzie, co doskonale widać po naszym asortymencie. Znajdą u nas Państwo koraliki na przykład w kolorze ciemnobrązowym przywodzącym na myśl kasztany i w jasnym odcieniu brązu. Dla miłośników żywo wyglądającej biżuterii przygotowaliśmy kilka wielokolorowych zestawów koralików, które różnią się między sobą intensywnością barw. Pozwalają stworzyć biżuterię we wszystkich kolorach tęczy, idealną na wiosnę i lato! Ciekawą opcją są również koraliki typu kokos w formie pierścieni, dzięki którym można stworzyć naprawdę oryginalne dekoracje.

Nawet ograniczając się do koralików dostępnych w tym dziale, mogą Państwo stworzyć nieskończoną ilość fascynujących projektów, które przykują uwagę wielu klientów. Zestawy zawierają od kilkudziesięciu do ponad stu koralików. Warto się w nie zaopatrzyć i już teraz zacząć tworzyć naturalną biżuterię w najlepszym stylu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów