Wczytuję dane...

Zapięcia

W naszej ofercie półfabrykatów do biżuterii absolutnie nie mogło zabraknąć doskonałej jakości zapięć. Są to elementy, które z jednej strony pełnią ważną rolę konstrukcyjną, z drugiej zaś pozwalają na dopracowanie jej pod względem wizualnym. Najpopularniejsze rodzaje zapięć to bardzo uniwersalne karabińczyki, które posiadają oczko do przewlekania łańcuszka ukryte za zasłonką oraz zapięcia typu Toggle, które zazwyczaj są na tyle urokliwe wizualnie, że mogą same w sobie stanowić piękną dekorację, a także bardzo praktyczne zapięcia magnetyczne.

Znajdują u nas Państwo karabińczyki, zapięcia typu toggle oraz zapięcia magnetyczne. W ramach każdego z tych rodzajów zapięć mogą Państwo liczyć na rewelacyjną różnorodność – zapięcia toggle przyjmują formę między innymi ślimaka, azteckiego węża czy winogronowego liścia, zaś karabińczyki dostępne są w kształcie łezki. Jeśli chodzi zaś o zapięcia magnetyczne, naprawdę warto zwrócić uwagę na przepięknie mieniące się zapięcia stardust. Tego rodzaju zapięcia posiadają również różnorodne kształty, takie jak owal czy kulka.

Znajdujące się w tym dziale zapięcia zachwycają również szeroką paletą kolorów, wśród których znajduje się między innymi antyczny mosiądz oraz wiele odcieni złota i srebra. Sprawia to, że bez trudu będą mogli Państwo znaleźć u nas zapięcia, które idealnie pasują do waszej koncepcji artystycznej. Są to zapięcia, które są naprawdę wygodne w użytku, a zarazem po prostu przepiękne! W tym dziale oprócz karabińczyków i zapięć typu toggle oraz magnetycznych znajdą Państwo również zapięcia do broszki oraz zapięcia rozsuwane trzyrzędowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów