Krawatki JBB

Wśród oferowanych przez nas wysokiej jakości półfabrykatów do biżuterii wyprodukowanych przez firmę JBB znajdują się również krawatki, które w ozdobach pełnią jednocześnie funkcję konstrukcyjną i estetyczną. Umieszczone na sznurku jubilerskim, rzemieniu lub łańcuszku, krawatki pozwalają na przytrzymywanie kamienia zdobnego lub kryształu. Zarazem wysokiej jakości krawatki są przepięknymi dekoracjami, które potrafią stworzyć doskonały efekt estetyczny, szczególnie jeżeli będą dobrze dobrane do reszty elementów ozdoby. Krawatki dostępne w naszym asortymencie należą do najlepiej wykonanych i najpiękniejszych elementów tego typu, jakie można znaleźć na polskim rynku. Naprawdę warto się z nimi zapoznać!

Oferujemy krawatki w różnych wymiarach (8/3mm, 13mm, 10/4mm, 24/8mm, 17/9mm, 20/6mm, 12mm) oraz kolorach (antyczna miedź, mosiądz i srebro, złoto, gun metal). Są wśród nich krawatki o bardzo ciekawym wyglądzie, na przykład w kształcie listków i kwiatków. Ta różnorodność sprawia, że doskonale sprawdzą się we wszystkich projektach, które przyjdą Państwu do głowy.

Wszystkie oferowane przez nas krawatki znakomicie posłużą do podwieszania kryształków. Są doskonałym połączeniem atrakcyjnego wyglądu i wysokiego standardu wykonania, dzięki czemu tworzona z ich pomocą biżuteria prezentuje się pięknie, a zarazem jest bardzo solidna. Już wielu naszym klientom udało się dzięki nim doskonale wykończyć tworzone przez siebie dekoracje – warto do nich dołączyć!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

rabaty ilościowe